contact_us

Kontakt

Hvis du ønsker at lære mere om Klaviano.com, vores produkter og tjenester, eller du ønsker at sende os dine kommentarer eller forslag til samarbejde, er vi til din rådighed.


Dit navn *
Din E-mail *
Besked *
Anna Grochowicka
Your personal assistant klaviano.
Anna Grochowicka
anna@klaviano.com
Send en besked >>>
Anna Skwarek
Your personal assistant klaviano.
Anna Skwarek
anna.skwarek@klaviano.com
Send en besked >>>
Christopher Borys
Your personal assistant klaviano.
Christopher Borys
christopher@klaviano.com
Send en besked >>>
Sonia Pilas
Your personal assistant klaviano.
Sonia Pilas
sonia.p@klaviano.com
Send en besked >>>
Adam Banasiak
Your personal assistant klaviano.
Adam Banasiak
adam.b@klaviano.com
Send en besked >>>
Christopher Borys
Your personal assistant klaviano.
Adam Skwarek
adam.skwarek@klaviano.com
Send en besked >>>
Owner:
SAP Music Professional Krzysztof Skwarek
ul. Obozowa 18
KALISZ, 62-800, Polska
Tel. +48 62 501 00 14
e-mail: info@klaviano.com
NIP: PL 6180000759

Bank Account:
Name: Sap Music Professional Krzysztof Skwarek
Bic Number : BREXPLPWMBK
IBAN:
USD: PL 55 1140 2004 0000 3312 0440 2830
EUR: PL 97 1140 2004 0000 3712 0440 2848
CHF: PL 51 1140 2004 0000 3012 0440 2855
PLN: PL 91 1140 2017 0000 4602 1306 4522
Denne sprogversion af klaviano.com er en eksperimentel version oversat med brug af den automatiske oversætter. Vi ønskede at give dig en chance for at nyde klaviano.com så hurtigt som muligt.

Vi planlægger at lancere den franske version af hjemmesiden så hurtigt som muligt

Har du også elsker klaverer og vil gerne nyde klaviano.com på dit modersmål tidligere? Så kontakt os på info@klaviano.com


loader klaviano