427961

New Yamaha b1 SC2 - Upright piano

27,900.00 PLN
Ask for details (E-MAIL) Send message

Ask for details (Call now)
+48518016471 Call now +48 **-*** Show phone number

Contact Person: Oskar Walczyński

BASIC INFORMATION

 • Type:Upright piano
 • Acoustic / Digital:Digital
 • New / Used:New
 • Manufacturer: Yamaha
 • Model: b1 SC2
 • Height:109
 • Width:149
 • Length:54
 • No. of pedals: 3
 • No. of Keys: 88
 • Silent System: Yes
 • Colour:Black
 • Gloss level:High Gloss

Price

 • Price: 27,900.00 PLN

Location


Description

Description available in languages listed below: (click to see)

Upright piano

Yamaha B1 SC2 PE SILENT Piano™ - pianino akustyczne z systemem SILENT Piano™


Yamaha to firma o ogromnym doświadczeniu, dbająca o najwyższą jakość produkowanych przez siebie instrumentów. Japończycy rozpoczęli budowę akustycznych pianin w roku 1900, cały czas zbierając doświadczenie i ulepszając tajniki swojego rzemiosła. Dbałość o jakość i brzmienie oraz wykorzystywanie najlepszych materiałów do budowy instrumentów sprawiły, że marka ta od dekad znajduje się w ścisłej czołówce producentów pianin i fortepianów. Również tych klasy mistrzowskiej, obecnych niemal co roku na najważniejszych światowych konkursach pianistycznych.


Yamaha B1 SC2 to najbardziej przystępny cenowo model pianina akustycznego z bogatej oferty Yamaha, wyposażony w system SILENT Piano™. Pianino zostało wykonane z tych samych, najwyższej jakości materiałów, ma dokładnie taką samą specyfikację i to samo akustyczne brzmienie, co standardowy model B1. Jest to pełnoprawne klasyczne pianino, które dodatkowo, pozwala cieszyć się wszystkimi dobrodziejstwami znanymi z wysokiej klasy pianin cyfrowych, np. możliwością cichej gry w słuchawkach, korzystania z 10 różnych brzmień, w tym brzmienia koncertowego fortepianu Yamaha CFX, możliwości nagrywania i wielu innych funkcji.


Technologia SILENT Piano™SC2


Włączenie funkcji SILENT sprawia, że młotki przestają uderzać w struny, a akustyczne pianino zaczyna zachowywać się jak wysokiej klasy instrument cyfrowy, wykorzystując dołączony moduł brzmieniowy i zaawansowane czujniki rejestrujące ruchy klawiszy. Dzięki temu można grać w słuchawkach i nie przeszkadzać nikomu, ponieważ struny pianina nie zostaną wprawione w drgania. Można także podłączyć się do zewnętrznego nagłośnienia lub sprzętu nagrywającego.


Moduł brzmieniowy został umieszczony na zewnątrz obudowy, nie wpływając na jej naturalny rezonans. Jest dyskretny i dobrze przemyślany, aby zapewnić komfortową i intuicyjną obsługę.

10 dostępnych brzmień, w tym Yamaha CFXi Bösendorfer Imperial

Moduł brzmieniowy generuje 10 różnych brzmień, w tym oddane w najdrobniejszych szczegółach brzmienia dwóch najwyższej klasy fortepianów koncertowych, cieszącym się uznaniem na całym świecie. Są to Yamaha CFX, flagowy model fortepianu koncertowego oraz legendarny Bӧsendorfer Imperial. SILENT Piano™ SC2 to nie tylko niezwykle wiernie odtworzone brzmienia tych instrumentów, ale również szereg zaawansowanych technologii sprawiających, że brzmienie i zachowanie instrumentu niemal idealnie odzwierciedla wszystkie cechy fortepianów akustycznych.

Pozostałe brzmienia dostępne w trybie SILENTPiano™ to m.in. pianino elektryczne, klawesyn, organy, smyczki, czy syntezator.

Próbkowanie binauralne CFX

Brzmienia fortepianu CFX zostały nagrane przy użyciu specjalnych mikrofonów, z uwzględnieniem lokalizacji i innych niuansów wychwytywanych przez ludzkie ucho. Dźwięki każdego z 88 klawiszy zostały niezależnie zarejestrowane.
FAN Poznań

Contact Us

Send an inquiry regarding: New Yamaha b1 SC2 - Upright piano
Include your country prefix code. (E.g. +1 for US / +44 for GB)
I agree that Klaviano.com may send me information to the e-mail address provided.

Languages: Deutsch, English, Polski

Business account
Verified piano shop on Klaviano.com since 2020

FAN Poznań


FAN Poznań, Poland, 61-770 Poznań, ul. Paderewskiego 6


 • Monday 11:00 - 19:00
 • Tuesday 11:00 - 19:00
 • Wednesday 11:00 - 19:00
 • Thursday 11:00 - 19:00
 • Friday 11:00 - 19:00
 • Saturday Closed
 • Sunday Closed
Open today:
11:00 - 19:00
Open
More shops...

FAN Salony Pianin i Fortepianów, Poland, 70-410 Szczecin, ul. Św. Wojciecha 1, +48601224384

FAN Poznań, Poland, 61-770 Poznań, ul. Paderewskiego 6, +48518016471


+48518016471 Call now +48 **-*** Show phone number
Contact Person: Oskar Walczyński

See all pianos

Yamaha

When looking for a piano for a child who wants to try learning to play the piano, parents often look for Yamaha pianos. This is because very often children attending music schools play such instruments. Parents whose knowledge of the piano is limited only to the fact that it is a keyboard instrument that plays and presents nicely in the apartment, often taking shortcuts when making a choice when buying a piano for a child who is just starting to learn, they are choosing the Yamaha piano... Read more

Do you want to buy a used piano?

While looking for a piano for yourself, your child or students you will come across many used pianos for sale, various offers more or less attractive to you as a buyer. New instruments are flawless, so we've decided to advise you on what to look out for to have a very cool piano at home used in good condition. A piano is... Read more

Used upright piano - what's worth paying attention...?

Another very important section in used pianos is the so-called acoustics. The acoustics are hidden inside the piano, i.e. in order to reach it, the salesman must show the inside of the instrument, we do not recommend to do it yourself if you have no experience in dismantling the piano. Here it is good to pay attention to... Read more