Kontakt

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o Klaviano.com, naszych produktach i usługach lub chcesz przekazać nam swoje uwagi lub propozycję współpracy, jesteśmy do Twojej dyspozycji.


Twoje imię *
Twój adres e-mail *
Wiadomość *
Anna Grochowicka
Twoj osobisty opiekun klaviano.
Anna Grochowicka
anna@klaviano.com
Wyślij wiadomość >>>
Anna Skwarek
Twoj osobisty opiekun klaviano.
Anna Skwarek
anna.skwarek@klaviano.com
Wyślij wiadomość >>>
Christopher Borys
Twoj osobisty opiekun klaviano.
Christopher Borys
christopher@klaviano.com
Wyślij wiadomość >>>
Sonia Pilas
Twoj osobisty opiekun klaviano.
Sonia Pilas
sonia.p@klaviano.com
Wyślij wiadomość >>>
Adam Banasiak
Twoj osobisty opiekun klaviano.
Adam Banasiak
adam.b@klaviano.com
Wyślij wiadomość >>>
Christopher Borys
Twoj osobisty opiekun klaviano.
Adam Skwarek
adam.skwarek@klaviano.com
Wyślij wiadomość >>>
Właściciel:
SAP Music Professional Krzysztof Skwarek
ul. Obozowa 18
KALISZ, 62-800, Polska
Tel. +48 62 501 00 14
e-mail: info@klaviano.com
NIP: PL 6180000759

Konto Bankowe:
Nazwa: Sap Music Professional Krzysztof Skwarek
Numer Bic: BREXPLPWMBK
IBAN:
USD: PL 55 1140 2004 0000 3312 0440 2830
EUR: PL 97 1140 2004 0000 3712 0440 2848
CHF: PL 51 1140 2004 0000 3012 0440 2855
PLN: PL 91 1140 2017 0000 4602 1306 4522