Kontakt

Om du vill lära dig mer om Klaviano.com, våra produkter och tjänster eller om du vill skicka oss dina kommentarer eller förslag på samarbete, vi är till ditt förfogande.


Ditt namn *
Din e-post *
Meddelande *
Anna Grochowicka
Your personal assistant klaviano.
Anna Grochowicka
anna@klaviano.com
Skicka ett meddelande >>>
Anna Skwarek
Your personal assistant klaviano.
Anna Skwarek
anna.skwarek@klaviano.com
Skicka ett meddelande >>>
Christopher Borys
Your personal assistant klaviano.
Christopher Borys
christopher@klaviano.com
Skicka ett meddelande >>>
Sonia Pilas
Your personal assistant klaviano.
Sonia Pilas
sonia.p@klaviano.com
Skicka ett meddelande >>>
Adam Banasiak
Your personal assistant klaviano.
Adam Banasiak
adam.b@klaviano.com
Skicka ett meddelande >>>
Christopher Borys
Your personal assistant klaviano.
Adam Skwarek
adam.skwarek@klaviano.com
Skicka ett meddelande >>>
Owner:
SAP Music Professional Krzysztof Skwarek
ul. Obozowa 18
KALISZ, 62-800, Polska
Tel. +48 62 501 00 14
e-mail: info@klaviano.com
NIP: PL 6180000759

Bank Account:
Name: Sap Music Professional Krzysztof Skwarek
Bic Number : BREXPLPWMBK
IBAN:
USD: PL 55 1140 2004 0000 3312 0440 2830
EUR: PL 97 1140 2004 0000 3712 0440 2848
CHF: PL 51 1140 2004 0000 3012 0440 2855
PLN: PL 91 1140 2017 0000 4602 1306 4522