Neufs, Yamaha, S3X

Prix de vente:
219,000.00 zł
Marque
Yamaha
Modèle
S3X
Neufs / Occasion
Neufs
Acoustique / Numérique
Acoustique
Année de fabrication
2021
Données techniques
Largeur
149 cm
Longueur
186 cm
Hauteur
101 cm
Nombre de pédales
3
Nombre de touches
88
Informations supplémentaires
Couleur
Noir
Brillance
High Gloss
Finition du meuble
Polyester
Têtes de clés naturelles
Non
Mois de garantie
120
Description de la garantie
Gwarancja producenta
Description
Description de l’annonce
Yamaha S3X PE – fortepian akustyczny

Yamaha to firma o ogromnym doświadczeniu, dbająca o najwyższą jakość produkowanych przez siebie instrumentów. Ponad 100 lat doświadczeń, wykorzystywanie najlepszych materiałów oraz ciągłe ulepszanie rzemiosła sprawiły, że japońska marka od dekad znajduje się w ścisłej czołówce producentów pianin i fortepianów. Również tych klasy mistrzowskiej, obecnych niemal co roku na najważniejszych światowych konkursach pianistycznych.

Seria SX - niezwykłe instrumenty klasy Premium

Fortepiany z serii SX należą do segmentu Premium i charakteryzują się ciepłym i głębokim, a jednocześnie bardzo klarownym brzmieniem. To instrumenty przeznaczone dla najbardziej wymagających pianistów, szukających perfekcyjnego brzmienia, precyzji i niczym nieograniczonych możliwości ekspresji, zamkniętych w pięknym i stylowym instrumencie.

Najwyższej klasy, starannie wyselekcjonowane materiały

Mniej więcej 1% drewna posiada odpowiednie właściwości brzmieniowe, aby znaleźć swoje miejsce w instrumentach z serii SX. Drewno stosowane do budowy płyt rezonansowych, żeber i mostków jest długotrwale sezonowane i wybierane przez doświadczonych specjalistów z uwzględnieniem jego rezonansu, struktury ziaren, czy wytrzymałość słojów.

Ramy fortepianów z serii SX to autorskie odlewy, wykonywane w technologii „próżniowej”. pozwalające jej znosić ogromne obciążenia. Od lat udoskonalane, konstrukcje marki Yamaha charakteryzują się doskonałym rozpraszaniem drgań akustycznych po całej obudowie instrumentu. Ogromna wiedza konstruktorów, ścisła kontrola składu i temperatury odlewów i dobór odpowiedniej powłoki ramy skutkują doskonałymi właściwościami akustycznymi fortepianów z serii SX.

Połączenie najlepszych tradycji i nowoczesnych rozwiązań

Fortepiany z serii SX korzystają z ponad 100-letniego doświadczenia wypracowanego przez najbardziej wykwalifikowanych specjalistów. Nie stronią jednak od najnowocześniejszych rozwiązań i technik produkcji. W połączeniu z doborem najwyższej klasy materiałów i dużą ilością czasu poświęconą na strojenie, intonowanie i regulację każdego instrumentu, osiągnięto brzmienie i jakość, które zachwycą najbardziej wymagających pianistów.

Żebra formowane w technologii A.R.E.

Również tak tradycyjne instrumenty jak fortepiany ewoluują, aby dać pianistom i słuchaczom jeszcze więcej przyjemności. A.R.E to oryginalny proces formowania konstrukcji żeber instrumentów z serii SX. Sprawdził się on wcześniej w najlepszych modelach skrzypiec i gitar marki Yamaha, a teraz został wykorzystany przy produkcji fortepianów.

Technologia A.R.E nie tylko zmniejsza zawartość wilgoci drewna, wywołuje również zmiany chemiczne zachodzące w naturalnych warunkach podczas dojrzewania młodego drewna. Sprawia to, że brzmienie fortepianów z serii SX nabiera dojrzałego, klasycznego charakteru. Jest głębsze i ocieplone, a rezonans ulega poprawie, dzięki czemu łatwiej wydobyć najdelikatniejsze dźwięki.
Options financières
Prix négociable
Non
Accord inclus dans le prix
Oui
Transport inclus dans le prix (Rez-de-chaussée)
National
Localisation
Pays
Pologne
État/Région/Province
Poméranie occidentale
Ville
Szczecin
Montrer sur la carte
Agrandir la carte
En savoir plus
Personne de contact: Rainer Nix
 • Report Listing
  Cancel Report
ID: 427743 | Date d’ajout: 2022-06-14 15:04:56 | Vues: 823
Recherchez une ville ou sélectionnez une ville populaire dans la liste

Annonces pour comparaison

  Vous n’avez pas de pianos droits ou de pianos à queue sélectionnés pour la comparaison
  Comparez
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Select a label or click "Other" to send comments
  Chargement...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Demandez un instrument Merci d’envoyer plus de photos Demander un loyer Dégager
  This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.