Nya, Yamaha, S3X

Försäljningspris:
219,000.00 zł
Varumärke
Yamaha
Modell
S3X
Nya / begagnade
Nya
Akustisk/digital
Akustisk
Tillverkningsår
2021
Teknisk data
Bredd
149 cm
Längd
186 cm
Hem Featured
101 cm
Nr. av pedaler
3
Antal nycklar
88
Ytterligare information
Färg
Svart
Glansnivå
High Gloss
Typ av ytbehandling
Polyester
Naturliga nyckeltoppar
Nej
Garantimånader
120
Beskrivning av garantin
Gwarancja producenta
Beskrivning
Beskrivning
Yamaha S3X PE – fortepian akustyczny

Yamaha to firma o ogromnym doświadczeniu, dbająca o najwyższą jakość produkowanych przez siebie instrumentów. Ponad 100 lat doświadczeń, wykorzystywanie najlepszych materiałów oraz ciągłe ulepszanie rzemiosła sprawiły, że japońska marka od dekad znajduje się w ścisłej czołówce producentów pianin i fortepianów. Również tych klasy mistrzowskiej, obecnych niemal co roku na najważniejszych światowych konkursach pianistycznych.

Seria SX - niezwykłe instrumenty klasy Premium

Fortepiany z serii SX należą do segmentu Premium i charakteryzują się ciepłym i głębokim, a jednocześnie bardzo klarownym brzmieniem. To instrumenty przeznaczone dla najbardziej wymagających pianistów, szukających perfekcyjnego brzmienia, precyzji i niczym nieograniczonych możliwości ekspresji, zamkniętych w pięknym i stylowym instrumencie.

Najwyższej klasy, starannie wyselekcjonowane materiały

Mniej więcej 1% drewna posiada odpowiednie właściwości brzmieniowe, aby znaleźć swoje miejsce w instrumentach z serii SX. Drewno stosowane do budowy płyt rezonansowych, żeber i mostków jest długotrwale sezonowane i wybierane przez doświadczonych specjalistów z uwzględnieniem jego rezonansu, struktury ziaren, czy wytrzymałość słojów.

Ramy fortepianów z serii SX to autorskie odlewy, wykonywane w technologii „próżniowej”. pozwalające jej znosić ogromne obciążenia. Od lat udoskonalane, konstrukcje marki Yamaha charakteryzują się doskonałym rozpraszaniem drgań akustycznych po całej obudowie instrumentu. Ogromna wiedza konstruktorów, ścisła kontrola składu i temperatury odlewów i dobór odpowiedniej powłoki ramy skutkują doskonałymi właściwościami akustycznymi fortepianów z serii SX.

Połączenie najlepszych tradycji i nowoczesnych rozwiązań

Fortepiany z serii SX korzystają z ponad 100-letniego doświadczenia wypracowanego przez najbardziej wykwalifikowanych specjalistów. Nie stronią jednak od najnowocześniejszych rozwiązań i technik produkcji. W połączeniu z doborem najwyższej klasy materiałów i dużą ilością czasu poświęconą na strojenie, intonowanie i regulację każdego instrumentu, osiągnięto brzmienie i jakość, które zachwycą najbardziej wymagających pianistów.

Żebra formowane w technologii A.R.E.

Również tak tradycyjne instrumenty jak fortepiany ewoluują, aby dać pianistom i słuchaczom jeszcze więcej przyjemności. A.R.E to oryginalny proces formowania konstrukcji żeber instrumentów z serii SX. Sprawdził się on wcześniej w najlepszych modelach skrzypiec i gitar marki Yamaha, a teraz został wykorzystany przy produkcji fortepianów.

Technologia A.R.E nie tylko zmniejsza zawartość wilgoci drewna, wywołuje również zmiany chemiczne zachodzące w naturalnych warunkach podczas dojrzewania młodego drewna. Sprawia to, że brzmienie fortepianów z serii SX nabiera dojrzałego, klasycznego charakteru. Jest głębsze i ocieplone, a rezonans ulega poprawie, dzięki czemu łatwiej wydobyć najdelikatniejsze dźwięki.
Finansiella alternativ
Priset är förhandlingsbart
Nej
Tuning ingår i priset
Ja
Transport ingår i priset (bottenvåning)
Nationella
Läge
Land
Polen
Stat/Län/Provins
Västpommerns
Staden
Szczecin
Visa på kartan
Utöka kartan
Be om mer information
Kontaktperson: Rainer Nix
 • Report Listing
  Cancel Report
ID: 427743 | Datum tillagd: 2022-06-14 15:04:56 | Utsikter: 825
Sök efter en stad eller välj en populär stad från listan.

Erbjudanden som du kan jämföra

  Du har inte några pianon eller flyglar som valts ut för jämförelse
  Jämför
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Select a label or click "Other" to send comments
  Laddar...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Fråga efter ett instrument Be om fler bilder Fråga efter hyra Klar
  This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.