Nuevo, Yamaha, S3X

Precio de venta:
219,000.00 zł
Marca de fábrica
Yamaha
Modelo
S3X
Nuevos o usados
Nuevo
Acústico/Digital
Acústico
Año de fabricación
2021
Dane techniczne
Anchura
149 cm
Longitud
186 cm
Altura
101 cm
Nr. de pedales
3
Número de teclas
88
Información adicional
Color
Negro
Tipo de laca
Alto brillo
Acabado
Poliester
Tapas de llaves naturales
No
Meses de garantía
120
Descripción de la garantía
Gwarancja producenta
Descripción
Descripción
Yamaha S3X PE – fortepian akustyczny

Yamaha to firma o ogromnym doświadczeniu, dbająca o najwyższą jakość produkowanych przez siebie instrumentów. Ponad 100 lat doświadczeń, wykorzystywanie najlepszych materiałów oraz ciągłe ulepszanie rzemiosła sprawiły, że japońska marka od dekad znajduje się w ścisłej czołówce producentów pianin i fortepianów. Również tych klasy mistrzowskiej, obecnych niemal co roku na najważniejszych światowych konkursach pianistycznych.

Seria SX - niezwykłe instrumenty klasy Premium

Fortepiany z serii SX należą do segmentu Premium i charakteryzują się ciepłym i głębokim, a jednocześnie bardzo klarownym brzmieniem. To instrumenty przeznaczone dla najbardziej wymagających pianistów, szukających perfekcyjnego brzmienia, precyzji i niczym nieograniczonych możliwości ekspresji, zamkniętych w pięknym i stylowym instrumencie.

Najwyższej klasy, starannie wyselekcjonowane materiały

Mniej więcej 1% drewna posiada odpowiednie właściwości brzmieniowe, aby znaleźć swoje miejsce w instrumentach z serii SX. Drewno stosowane do budowy płyt rezonansowych, żeber i mostków jest długotrwale sezonowane i wybierane przez doświadczonych specjalistów z uwzględnieniem jego rezonansu, struktury ziaren, czy wytrzymałość słojów.

Ramy fortepianów z serii SX to autorskie odlewy, wykonywane w technologii „próżniowej”. pozwalające jej znosić ogromne obciążenia. Od lat udoskonalane, konstrukcje marki Yamaha charakteryzują się doskonałym rozpraszaniem drgań akustycznych po całej obudowie instrumentu. Ogromna wiedza konstruktorów, ścisła kontrola składu i temperatury odlewów i dobór odpowiedniej powłoki ramy skutkują doskonałymi właściwościami akustycznymi fortepianów z serii SX.

Połączenie najlepszych tradycji i nowoczesnych rozwiązań

Fortepiany z serii SX korzystają z ponad 100-letniego doświadczenia wypracowanego przez najbardziej wykwalifikowanych specjalistów. Nie stronią jednak od najnowocześniejszych rozwiązań i technik produkcji. W połączeniu z doborem najwyższej klasy materiałów i dużą ilością czasu poświęconą na strojenie, intonowanie i regulację każdego instrumentu, osiągnięto brzmienie i jakość, które zachwycą najbardziej wymagających pianistów.

Żebra formowane w technologii A.R.E.

Również tak tradycyjne instrumenty jak fortepiany ewoluują, aby dać pianistom i słuchaczom jeszcze więcej przyjemności. A.R.E to oryginalny proces formowania konstrukcji żeber instrumentów z serii SX. Sprawdził się on wcześniej w najlepszych modelach skrzypiec i gitar marki Yamaha, a teraz został wykorzystany przy produkcji fortepianów.

Technologia A.R.E nie tylko zmniejsza zawartość wilgoci drewna, wywołuje również zmiany chemiczne zachodzące w naturalnych warunkach podczas dojrzewania młodego drewna. Sprawia to, że brzmienie fortepianów z serii SX nabiera dojrzałego, klasycznego charakteru. Jest głębsze i ocieplone, a rezonans ulega poprawie, dzięki czemu łatwiej wydobyć najdelikatniejsze dźwięki.
Opciones financieras
El precio es negociable
No
Afinación incluida en el precio
Transporte incluido en el precio (planta baja)
Nacional
Ubicación
País
Polonia
Estado/Región/Provincia
Pomerania Occidenta
Ciudad
Szczecin
Mostrar en el mapa
Expandir Mapa
Pregunte por los detalles
Persona de contacto: Rainer Nix
 • Report Listing
  Cancel Report
ID: 427743 | Fecha agregada: 2022-06-14 15:04:56 | Vistas: 823
Busque una ciudad o seleccione la más popular de la lista

Ofertas que puede comparar

  No tiene ningún piano vertical o de cola seleccionado para comparar
  Compara
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Select a label or click "Other" to send comments
  Cargando...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Pedir un instrumento Solicite más fotos Pedir alquiler Claro
  This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.