Nuevo, Johannes Seiler, GS-122

Precio de venta:
24,400.00 zł
Marca de fábrica
Johannes Seiler
Modelo
GS-122
Nuevos o usados
Nuevo
Acústico/Digital
Acústico
Año de fabricación
2020
Dane techniczne
Anchura
150 cm
Longitud
61 cm
Altura
122 cm
Nr. de pedales
3
Información adicional
Color
Negro
Tipo de laca
Alto brillo
Acabado
Poliester
Tapas de llaves naturales
No
Meses de garantía
24
Descripción de la garantía
Gwarancja producenta
Descripción
Descripción
Seiler Johannes 122 Traditio – pianino akustyczne

Początki Fabryki Fortepianów Seiler datuje się na XIX wiek. W 1849 roku Eduard Seiler rozpoczął rzemieślniczą produkcję pianin w Legnicy. Chciał tworzyć instrumenty, które wykonaniem i przede wszystkim brzmieniem będą stały na najwyższym profesjonalnym poziomie, ale będą jednocześnie dostępne dla każdego. Ta z początku rodzinna manufaktura prężnie się rozwijała, jednak druga wojna światowa pogrzebała piękne plany, a firma straciła wszystkie swoje urządzenia produkcyjne oraz siedzibę w Legnicy. Jednak tutaj historia się nie kończy, a jest wręcz przeciwnie. Wiedza i tradycja przekazywana z pokolenia na pokolenie zaowocowała nowym początkiem – prawnuk Eduarda Seilera postanowił odbudować to, co stworzyli jego przodkowie. Począwszy od 1945 roku, pierwotnie w Danii, a od 1961 roku we frankońskim Kitzingen, wznowił on produkcję pianin według przekazanej mu legnickiej tradycji. Od tego momentu firma rośnie i rozwija swoje skrzydła. Steffen Seiler patentuje niezwykły system z zakresu mechaniki powtórzeniowej pod nazwą Super Magnet Repetition, a później jego opracowanie Seilerowskiego systemu DuoVox staje się rewolucją. Obecnie firma Seiler zaliczana jest do dużych europejskich producentów pianin i fortepianów najwyższej, międzynarodowej klasy. Co ciekawe, Seiler jest jedyną fabryką fortepianów na całym świecie, która posiada „Znak jakości RAL dla niemieckich pianin” na wszystkie modele.

Seiler 122 Traditio to bardzo dobre pianino akustyczne w stosunkowo niskiej cenie. Starannie dobrane materiały, przemyślana konstrukcja i precyzyjne wykonanie to wiodące cechy tego instrumentu. Optymalizacja rozmiaru i kształtu zapewnia fascynujące możliwości muzyczne przy bezkonkurencyjnej cenie w stosunku do jakości.

Wysokiej jakości płyta rezonansowa wykonana jest ze świerku, tak samo żebra. Instrument wyposażony jest również w klonowy mostek i rdzenie młotków oraz mechanizm Orient Action. Klawiatura i jej akcja działają z naukową wręcz precyzją, a każdy klawisz jest idealnie wyważony. Pedały wykonane metodą Die Cast pracują na drewnianych dźwigniach. Czarne pianino wykończone jest wysokim połyskiem, z ramą w kolorze Metallic Gold.

Wysokiej jakości pianino zaskakuje bardzo obecnym brzmieniem, pełną dźwiękową prezencją i klasyczno-nowoczesnym designem dzięki tradycji firmy Seiler, kultywowanej przez pokolenia. Wyselekcjonowane materiały i przemyślana konstrukcja sprawiają, że Seiler Johannes 122 Traditio ma świetny stosunek ceny do jakości. Również pod względem wzornictwa jest to naprawdę udane dzieło sztuki, które jest perełką w każdym salonie. Ten wyjątkowy instrument odnajdzie się w każdym miejscu – zarówno muzycznie, jak i wizualnie.

Specyfikacja:

Płyta rezonansowa: świerk
Mechanizm: Orient Action
Mostek: klon
Kolor ramy: Metallic Gold
Struny: Roslau
Żebra: świerk
Pedały: Die Cast
Dźwignie pedałów: drewniane
Rdzenie młotków: klon
Rozmiary: 1210 x 1498 x 608 mm
Waga: 221 kg
Kolor: czarny
Opciones financieras
El precio es negociable
No
Afinación incluida en el precio
Transporte incluido en el precio (planta baja)
Nacional
Ubicación
País
Polonia
Estado/Región/Provincia
Pomerania Occidenta
Ciudad
Szczecin
Mostrar en el mapa
Expandir Mapa
Pregunte por los detalles
Persona de contacto: Rainer Nix
 • Report Listing
  Cancel Report
ID: 427749 | Fecha agregada: 2022-06-14 15:16:25 | Vistas: 1011
Busque una ciudad o seleccione la más popular de la lista

Ofertas que puede comparar

  No tiene ningún piano vertical o de cola seleccionado para comparar
  Compara
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Select a label or click "Other" to send comments
  Cargando...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Pedir un instrumento Solicite más fotos Pedir alquiler Claro
  This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.