Nya, Johannes Seiler, GS-122

Försäljningspris:
24,400.00 zł
Varumärke
Johannes Seiler
Modell
GS-122
Nya / begagnade
Nya
Akustisk/digital
Akustisk
Tillverkningsår
2020
Teknisk data
Bredd
150 cm
Längd
61 cm
Hem Featured
122 cm
Nr. av pedaler
3
Ytterligare information
Färg
Svart
Glansnivå
High Gloss
Typ av ytbehandling
Polyester
Naturliga nyckeltoppar
Nej
Garantimånader
24
Beskrivning av garantin
Gwarancja producenta
Beskrivning
Beskrivning
Seiler Johannes 122 Traditio – pianino akustyczne

Początki Fabryki Fortepianów Seiler datuje się na XIX wiek. W 1849 roku Eduard Seiler rozpoczął rzemieślniczą produkcję pianin w Legnicy. Chciał tworzyć instrumenty, które wykonaniem i przede wszystkim brzmieniem będą stały na najwyższym profesjonalnym poziomie, ale będą jednocześnie dostępne dla każdego. Ta z początku rodzinna manufaktura prężnie się rozwijała, jednak druga wojna światowa pogrzebała piękne plany, a firma straciła wszystkie swoje urządzenia produkcyjne oraz siedzibę w Legnicy. Jednak tutaj historia się nie kończy, a jest wręcz przeciwnie. Wiedza i tradycja przekazywana z pokolenia na pokolenie zaowocowała nowym początkiem – prawnuk Eduarda Seilera postanowił odbudować to, co stworzyli jego przodkowie. Począwszy od 1945 roku, pierwotnie w Danii, a od 1961 roku we frankońskim Kitzingen, wznowił on produkcję pianin według przekazanej mu legnickiej tradycji. Od tego momentu firma rośnie i rozwija swoje skrzydła. Steffen Seiler patentuje niezwykły system z zakresu mechaniki powtórzeniowej pod nazwą Super Magnet Repetition, a później jego opracowanie Seilerowskiego systemu DuoVox staje się rewolucją. Obecnie firma Seiler zaliczana jest do dużych europejskich producentów pianin i fortepianów najwyższej, międzynarodowej klasy. Co ciekawe, Seiler jest jedyną fabryką fortepianów na całym świecie, która posiada „Znak jakości RAL dla niemieckich pianin” na wszystkie modele.

Seiler 122 Traditio to bardzo dobre pianino akustyczne w stosunkowo niskiej cenie. Starannie dobrane materiały, przemyślana konstrukcja i precyzyjne wykonanie to wiodące cechy tego instrumentu. Optymalizacja rozmiaru i kształtu zapewnia fascynujące możliwości muzyczne przy bezkonkurencyjnej cenie w stosunku do jakości.

Wysokiej jakości płyta rezonansowa wykonana jest ze świerku, tak samo żebra. Instrument wyposażony jest również w klonowy mostek i rdzenie młotków oraz mechanizm Orient Action. Klawiatura i jej akcja działają z naukową wręcz precyzją, a każdy klawisz jest idealnie wyważony. Pedały wykonane metodą Die Cast pracują na drewnianych dźwigniach. Czarne pianino wykończone jest wysokim połyskiem, z ramą w kolorze Metallic Gold.

Wysokiej jakości pianino zaskakuje bardzo obecnym brzmieniem, pełną dźwiękową prezencją i klasyczno-nowoczesnym designem dzięki tradycji firmy Seiler, kultywowanej przez pokolenia. Wyselekcjonowane materiały i przemyślana konstrukcja sprawiają, że Seiler Johannes 122 Traditio ma świetny stosunek ceny do jakości. Również pod względem wzornictwa jest to naprawdę udane dzieło sztuki, które jest perełką w każdym salonie. Ten wyjątkowy instrument odnajdzie się w każdym miejscu – zarówno muzycznie, jak i wizualnie.

Specyfikacja:

Płyta rezonansowa: świerk
Mechanizm: Orient Action
Mostek: klon
Kolor ramy: Metallic Gold
Struny: Roslau
Żebra: świerk
Pedały: Die Cast
Dźwignie pedałów: drewniane
Rdzenie młotków: klon
Rozmiary: 1210 x 1498 x 608 mm
Waga: 221 kg
Kolor: czarny
Finansiella alternativ
Priset är förhandlingsbart
Nej
Tuning ingår i priset
Ja
Transport ingår i priset (bottenvåning)
Nationella
Läge
Land
Polen
Stat/Län/Provins
Västpommerns
Staden
Szczecin
Visa på kartan
Utöka kartan
Kontaktperson: Rainer Nix
 • Report Listing
  Cancel Report
ID: 427749
Sök efter en stad eller välj en populär stad från listan.

Erbjudanden som du kan jämföra

  Du har inte några pianon eller flyglar som valts ut för jämförelse
  Jämför
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Select a label or click "Other" to send comments
  Laddar...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Fråga efter ett instrument Be om fler bilder Fråga efter hyra Klar