Nuovo, Johannes Seiler, GS-122

Prezzo di vendita:
24,400.00 zł
Marca
Johannes Seiler
Modello
GS-122
Nuovo/Usato
Nuovo
Acustico/Digitale
Acustico
Anno di produzione
2020
Dati tecnici
Larghezza
150 cm
Lunghezza
61 cm
Altezza
122 cm
Pedali
3
Informazioni aggiuntive
Colore
Nero
Lucentezza
Lucido
Finitura
Poliestere
Top di chiavi naturali
No
Mesi di garanzia
24
Descrizione della garanzia
Gwarancja producenta
Descrizione
Descrizione
Seiler Johannes 122 Traditio – pianino akustyczne

Początki Fabryki Fortepianów Seiler datuje się na XIX wiek. W 1849 roku Eduard Seiler rozpoczął rzemieślniczą produkcję pianin w Legnicy. Chciał tworzyć instrumenty, które wykonaniem i przede wszystkim brzmieniem będą stały na najwyższym profesjonalnym poziomie, ale będą jednocześnie dostępne dla każdego. Ta z początku rodzinna manufaktura prężnie się rozwijała, jednak druga wojna światowa pogrzebała piękne plany, a firma straciła wszystkie swoje urządzenia produkcyjne oraz siedzibę w Legnicy. Jednak tutaj historia się nie kończy, a jest wręcz przeciwnie. Wiedza i tradycja przekazywana z pokolenia na pokolenie zaowocowała nowym początkiem – prawnuk Eduarda Seilera postanowił odbudować to, co stworzyli jego przodkowie. Począwszy od 1945 roku, pierwotnie w Danii, a od 1961 roku we frankońskim Kitzingen, wznowił on produkcję pianin według przekazanej mu legnickiej tradycji. Od tego momentu firma rośnie i rozwija swoje skrzydła. Steffen Seiler patentuje niezwykły system z zakresu mechaniki powtórzeniowej pod nazwą Super Magnet Repetition, a później jego opracowanie Seilerowskiego systemu DuoVox staje się rewolucją. Obecnie firma Seiler zaliczana jest do dużych europejskich producentów pianin i fortepianów najwyższej, międzynarodowej klasy. Co ciekawe, Seiler jest jedyną fabryką fortepianów na całym świecie, która posiada „Znak jakości RAL dla niemieckich pianin” na wszystkie modele.

Seiler 122 Traditio to bardzo dobre pianino akustyczne w stosunkowo niskiej cenie. Starannie dobrane materiały, przemyślana konstrukcja i precyzyjne wykonanie to wiodące cechy tego instrumentu. Optymalizacja rozmiaru i kształtu zapewnia fascynujące możliwości muzyczne przy bezkonkurencyjnej cenie w stosunku do jakości.

Wysokiej jakości płyta rezonansowa wykonana jest ze świerku, tak samo żebra. Instrument wyposażony jest również w klonowy mostek i rdzenie młotków oraz mechanizm Orient Action. Klawiatura i jej akcja działają z naukową wręcz precyzją, a każdy klawisz jest idealnie wyważony. Pedały wykonane metodą Die Cast pracują na drewnianych dźwigniach. Czarne pianino wykończone jest wysokim połyskiem, z ramą w kolorze Metallic Gold.

Wysokiej jakości pianino zaskakuje bardzo obecnym brzmieniem, pełną dźwiękową prezencją i klasyczno-nowoczesnym designem dzięki tradycji firmy Seiler, kultywowanej przez pokolenia. Wyselekcjonowane materiały i przemyślana konstrukcja sprawiają, że Seiler Johannes 122 Traditio ma świetny stosunek ceny do jakości. Również pod względem wzornictwa jest to naprawdę udane dzieło sztuki, które jest perełką w każdym salonie. Ten wyjątkowy instrument odnajdzie się w każdym miejscu – zarówno muzycznie, jak i wizualnie.

Specyfikacja:

Płyta rezonansowa: świerk
Mechanizm: Orient Action
Mostek: klon
Kolor ramy: Metallic Gold
Struny: Roslau
Żebra: świerk
Pedały: Die Cast
Dźwignie pedałów: drewniane
Rdzenie młotków: klon
Rozmiary: 1210 x 1498 x 608 mm
Waga: 221 kg
Kolor: czarny
Opzioni finanziarie
Prezzo trattabile
No
Accordatura inclusa nel prezzo
Trasporto incluso nel prezzo (piano terra)
Nazionale
Località
Stato
Polonia
Stato/Regione/Provincia
Pomerania Occidentale
Città
Szczecin
Mostra sulla mappa
Espandi mappa
Persona di contatto: Rainer Nix
 • Report Listing
  Cancel Report
ID: 427749
Cercare una città o selezionare una città popolare dall’elenco

Offerte che puoi confrontare

  Non avete pianoforti verticali o a coda selezionati per il confronto
  Confronto
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Select a label or click "Other" to send comments
  Caricamento...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Chiedere uno strumento Richiedete altre immagini Chiedi l’affitto Chiaro