Neu, Johannes Seiler, GS-122

Verkaufspreis:
24,400.00 zł
Marke
Johannes Seiler
Modell
GS-122
Neu / Gebraucht
Neu
Akustisch / Digital
Akustisch
Jahr der Herstellung
2020
Technische Daten
Breite
150 cm
Länge
61 cm
Höhe
122 cm
Anzahl der Pedale
3
Weiterführende Informationen
Farbe
Schwarz
Glanzgrad
Hochglanz
Ausführung
Polyester
natürliche Tastenbelag
Nein
Garantie (Monate)
24
Garantiebedingungen (Beschreibung)
Gwarancja producenta
Beschreibung
Beschreibung
Seiler Johannes 122 Traditio – pianino akustyczne

Początki Fabryki Fortepianów Seiler datuje się na XIX wiek. W 1849 roku Eduard Seiler rozpoczął rzemieślniczą produkcję pianin w Legnicy. Chciał tworzyć instrumenty, które wykonaniem i przede wszystkim brzmieniem będą stały na najwyższym profesjonalnym poziomie, ale będą jednocześnie dostępne dla każdego. Ta z początku rodzinna manufaktura prężnie się rozwijała, jednak druga wojna światowa pogrzebała piękne plany, a firma straciła wszystkie swoje urządzenia produkcyjne oraz siedzibę w Legnicy. Jednak tutaj historia się nie kończy, a jest wręcz przeciwnie. Wiedza i tradycja przekazywana z pokolenia na pokolenie zaowocowała nowym początkiem – prawnuk Eduarda Seilera postanowił odbudować to, co stworzyli jego przodkowie. Począwszy od 1945 roku, pierwotnie w Danii, a od 1961 roku we frankońskim Kitzingen, wznowił on produkcję pianin według przekazanej mu legnickiej tradycji. Od tego momentu firma rośnie i rozwija swoje skrzydła. Steffen Seiler patentuje niezwykły system z zakresu mechaniki powtórzeniowej pod nazwą Super Magnet Repetition, a później jego opracowanie Seilerowskiego systemu DuoVox staje się rewolucją. Obecnie firma Seiler zaliczana jest do dużych europejskich producentów pianin i fortepianów najwyższej, międzynarodowej klasy. Co ciekawe, Seiler jest jedyną fabryką fortepianów na całym świecie, która posiada „Znak jakości RAL dla niemieckich pianin” na wszystkie modele.

Seiler 122 Traditio to bardzo dobre pianino akustyczne w stosunkowo niskiej cenie. Starannie dobrane materiały, przemyślana konstrukcja i precyzyjne wykonanie to wiodące cechy tego instrumentu. Optymalizacja rozmiaru i kształtu zapewnia fascynujące możliwości muzyczne przy bezkonkurencyjnej cenie w stosunku do jakości.

Wysokiej jakości płyta rezonansowa wykonana jest ze świerku, tak samo żebra. Instrument wyposażony jest również w klonowy mostek i rdzenie młotków oraz mechanizm Orient Action. Klawiatura i jej akcja działają z naukową wręcz precyzją, a każdy klawisz jest idealnie wyważony. Pedały wykonane metodą Die Cast pracują na drewnianych dźwigniach. Czarne pianino wykończone jest wysokim połyskiem, z ramą w kolorze Metallic Gold.

Wysokiej jakości pianino zaskakuje bardzo obecnym brzmieniem, pełną dźwiękową prezencją i klasyczno-nowoczesnym designem dzięki tradycji firmy Seiler, kultywowanej przez pokolenia. Wyselekcjonowane materiały i przemyślana konstrukcja sprawiają, że Seiler Johannes 122 Traditio ma świetny stosunek ceny do jakości. Również pod względem wzornictwa jest to naprawdę udane dzieło sztuki, które jest perełką w każdym salonie. Ten wyjątkowy instrument odnajdzie się w każdym miejscu – zarówno muzycznie, jak i wizualnie.

Specyfikacja:

Płyta rezonansowa: świerk
Mechanizm: Orient Action
Mostek: klon
Kolor ramy: Metallic Gold
Struny: Roslau
Żebra: świerk
Pedały: Die Cast
Dźwignie pedałów: drewniane
Rdzenie młotków: klon
Rozmiary: 1210 x 1498 x 608 mm
Waga: 221 kg
Kolor: czarny
Finanzierungsmöglichkeiten
Der Preis ist Verhandlungssache
Nein
Klavierstimmung im Preis
Ja
Transport im Preis (Erdgeschoss)
National
Standort
Land
Polen
Bundesland/Provinz
Westpommern
Stadt
Stettin
Auf der Karte anzeigen
Expand Map
Fragen Sie nach Details
Kontaktperson: Rainer Nix
 • Anzeige berichten
  Cancel Report
ID: 427749 | Erstellt am: 2022-06-14 15:16:25 | Ansichten: 610
Suchen Sie nach einer Stadt oder wählen Sie eine beliebte Stadt aus der Liste

Die Instrumente ausgewählte für den Vergleich

  Sie haben keine Klaviere oder Flügel zum Vergleich ausgewählt
  Vergleichen
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Select a label or click "Other" to send comments
  Laden...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Fragen zum Instrument Mehr Fotos bitte Frag nach Miete Klar